web mobile

معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت بسپار سازه الوند فعالیت خود را از سال 1381 و در مناطق صنعتی شمال شرق تهران آغاز نمود. پیشرفت­های جهانی در صنعت برق و همچنین نیاز بازار بزرگ برق داخل کشور به وجود مقره ­هایی با طول عمر بیشتر و قابلیت­های بالاتر، از دیگر عوامل موثر در شروع و گسترش فعالیت این مجموعه صنعتی می باشد. این واحد صنعتی، تولیدات تخصصی مقره­ های سیلیکونی خود را بر مبنای تجربه 20 ساله­ ی تیم فنی و مهندسی خود در حوزه محصولات پلیمری و استفاده از استاندارد­های IEC61109، IEC61952 ادامه داد. گذشت بیش از پانزده سال از تولیدات موفق این مجموعه و استفاده در اقلیم ­های متفاوت در سراسر کشور عزیزمان ایران، نشان از کیفیت بالای آنها دارد. از دیگر پیشرفت­های قابل ذکرِ شرکت بسپار سازه الوند می ­توان به طراحی و تولید اِسپیسرهای بین فازی خطوط توزیع و فوق توزیع اشاره نمود. استقبال روزافزون از محصولات و مسیر رو به رشد مجموعه در سالیان اخیر، باعث شد تا زیرساخت­های شرکت چه به لحاظ امکانات فنی و چه به لحاظ نیروی انسانی توسعه داده شود که موجب انتقالِ خط تولید به شهرک صنعتی شکوهیه قم گردید. خط تولید شرکت بسپار سازه الوند، با 50 نفر نیروی متخصص و غیر متخصص و در زمینی به متراژ حدود 7500 متر مربع در شهرک صنعتی شکوهیه قم احداث گردید. با گذر زمان و تقویت هر چه بیشتر بخش تحقیق و توسعه شرکت (R & D)، تجهیز کات ­اوت فیوز از سال 1394 و برقگیر از سال 1396 وارد چرخه طراحی، تولید و تجاری سازی این مجموعه گردید. همچنین از دیگر افتخارات این شرکت می توان به انعقاد قرارداد همکاری با پژوهشگاه نیرو در سال 1396 اشاره نمود که منتج به تولید مقره­ های پست فوق توزیع شد. تقویت بنیه علمی مجموعه در کنار تجربه فنی کارشناسان این شرکت با رویکرد افزایش بهره­ وری و راندمان شبکه برق رسانی کشور، باعث بومی ­سازی و ارائه­ محصولاتی از قبیل سیستم ارتینگ عمیق و نسل جدید یراق آلات شبکه در سال 1396 گردید. همچنین لازم بذکر است این مجموعه در راستای تکمیل نمودن محصولات تولیدی خود اقدام به طراحی، بهینه ­سازی و تولید کلیدهای هوایی تک فاز در سال 1397 نمود. شایان ذکر است شرکت بسپار سازه الوند با شعار تعامل با صداقت و تداوم در کیفیت، همواره سعی در پیشرفت و ارتقاء صنعت برق کشور داشته است.

24.jpg

درباره ما

شرکت بسپار سازه الوند فعالیت خود را از سال 1381 همزمان با پیشرفت های جهانی در صنعت برق و نیز با توجه به نیاز بازار بزرگ برق داخل کشور به وجود مقره هایی با طول عمر بیشتر و قابلیت های بالاتر، تولید تخصصی مقره های سیلیکونی را بر پایه 20 سال تجربه تیم فنی و مهندسی خود و مطابق با استاندارد های IEC61109 , IEC61952 آغاز نمود.
 

لینک های مرتبط

دفتر مرکزی

آدرس : تهران - خیابان شریعتی - خیابان شهید کلاهدوز - خیابان آقامیری - خیابان بهرنگ - پلاک 9 - واحد 12
تلفن: 22772310-021
فکس: 22771014-021
ایمیل : info@baspar-sazeh.com

کارخانه

آدرس : قم - شهرک صنعتی شکوهیه
ایمیل : info@baspar-sazeh.com
© تیر 98 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد بسپار سازه الوند محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه وراه اندازی توسط : OFOGHIT